Frosty the Snowman nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Frosty the Snowman - jak zagrać na keyboardzie?

Frosty the Snowman należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Nuty do Północ już była .

Polecamy Ci naukę piosenki: Północ już była ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest anonimowy.Utwór pochodzi prawdopodobnie z XVIII wieku. Dokładny rok nie jest znany. Pierwszy zapis pojawił się w śpiewniku MioduszewskiegoPierwsze słowa tej piosenki tj. Północ już była, gdy się zjawiła nad bliską doliną jasna łuna, pokazują jej gatunek. Na braci zawołaj, niechaj wstawają, Kuba i Mikołaj niech wypędzają barany i capy, owce, kozły, skopy zamknione. – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Przygotowaliśmy proste opracowanie, które pomoże rozgryźć zapis nutowy i zagrać właśnie tą piosenkę na klawiszach, czy innym wybranym instrumencie. To banalnie proste, tym bardziej że na naszej stronie dostępne są też materiały wideo które dokładnie prezentują jak zagrać dany utwór. Wszystko skonstruowane zostało tak, by maksymalnie ułatwić proces nauki. Nawet dziecko może nauczyć się swojej ulubionej piosenki razem z nami! Piosenka ma chwytliwy tekst, który łatwo zapada w pamięć i taką samą melodię. Możesz nauczyć się jej grać na wybranym przez siebie, dowolnym instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest ono banalnie proste, nie musisz nawet znać nut! W naszych opracowaniach stosujemy zapis literowy nut, który jest o wiele prostszy i zrozumiały nawet dla amatorów.

C*G E F C*G C2 H C2 F*D.2 C2 H A C*G Frosty the snowman was a jolly happy soul, H C2 F*D.2 C2 G*H A A C*G C2 a*E With a corncob pipe and a button nose G A F*G F G*E D C*G And two eyes made out of coal. C*G E F C*G C2 H C2 F*D.2 C2 H A C*G Frosty the snowman is a fairy tale, they say, H C2 F*D.2 C2 G*H A A C*G C2 a*E He was made of snow but the children know G A d*G F G*E D C*C How he came to life one day. C F*A A C2 C2 G*H A C*G There must have been some magic in

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Łobuzy – Ona czuje we mnie piniądz nuty literowe na keyboard

A# A# G# A# A# A# G# A# Wsiadam w Bete, daję dyla A# A# G# A# C# D# C# C Mam na piersi krokodyla A# A# G# A# A# A# G# A# Na mej ręce Rolex błyszczy A# A# G# A# C# D# C# C Każda laska dziś zapiszczy Ona czuje we mnie piniądz […]

Mary Had a Little Lamb nuty literowe

O piosence i o nutach Mary had a Little Lamb – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Bardzo polecamy piosenkę: Mary had a Little Lamb ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Ten utwór nie byłby przez nas opracowywany, gdyby nie wkład Sarah Josepha Hale. Ten utwór to anglojęzyczna rymowanka dla dzieci, która pierwszy raz została opublikowana […]

Zorba nuty literowe

O piosence i o nutach Zorba jest znanym i lubianym tańcem, który często jest wykorzystywany do rozruszania gości na imprezach. To bardzo skoczny i rytmiczny utwór, który łatwo wpada w pamięć i można go szybko zanucić. Jeśli chcesz, możesz również nauczyć się go grać. Zorbę znajdziesz w naszym sprawdzonym śpiewniku zawierającym zbiór nut literowych. Takie […]