Down by the riverside nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Down by the riverside nu - jak zagrać na keyboardzie?

Down by the riverside nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord d
akord a
Down by the riverside nuty dla początkujących
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Down by the riverside na keyboardzie + nuty.

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Down by the riverside. Dokładny autor nie jest znany.To afroamerykańska pieśń duchowna, której korzenie sięgają wojny secesyjnej. Pierwszy raz zostałą opublikowana w 1918 roku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Gonna lay down my burden Down by the riverside pokazują jej gatunek. I ain’t gonna study war no more Study war no more Ain’t gonna study war no more – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Dodatkowe informacje o grze

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Melodia tej piosenki jest bardzo chwytliwa, ale też bardzo prosta. Można ją zagrać na każdym instrumencie, a z pomocą naszych opracowań – opanujesz to samodzielnie w domowym zaciszu. Nie musisz nawet dokładnie znać nut! Zapis opracowań został maksymalnie ułatwiony, by nie sprawiał żadnego trudu. To doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grą na instrumencie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Siadła pszczółka na jabłoni proste nuty

Nuty do Siadła pszczółka na jabłoni . Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Siadła pszczółka na jabłoni w wersji dla poczatkujących. Autor utworu jest nieznany.Ten utwór, to pieśń weselna, zaliczana do przyśpiewek. Powolny rytm piosenki, pozwala na spokojne wczucie się w nią i bujanie się. Siadła pszczółka, na jabłoni i otrzepuje kwiat, Czemu żeś […]

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś nuty na keyboard

Jak zagrać Zmartwychwstał Pan i żyje dziś na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Zmartwychwstał Pan i żyje dziś Autor jest nieznany.To piosenka typowo Wielkanocna. Można ją zobaczyć w śpiewniku Otwórzcie serca.Pierwsze słowa tj. Dzięki składajmy Mu, bo wieczna jest jego łaska. Z grobu powstał dziś Pan, a noc jest pełna blasku. dobrze […]

Wszystko Tobie oddać pragnę proste nuty

Proste nuty z literami do Wszystko Tobie oddać pragnę . Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Wszystko Tobie oddać pragnę w wersji dla poczatkujących muzyków. Autor jest nieznany.To typowa pieśń religijna, jak i pochwalna. Swoją dużą popularność zawdzięcza dzięki katolickim grupom dziecięcym i młodzieżowym. Pierwsze słowa tego utworu tj. Wszystko Tobie oddać pragnę i dla […]