Dobra była dobra nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Dobra była dobra - jak zagrać na keyboardzie?

Dobra była dobra należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G

O piosence i o nutach

Hej dobro była dobro to prosta i rytmiczna piosenka, która szybko wpada w ucho i zachęca do wspólnej zabawy. Ma nieskomplikowaną linię melodyczną, dzięki czemu będzie doskonała dla osób, które chciałyby nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych. Pomoże w tym nasz kurs gry na keyboardzie zawierający zbiór nut literowych. To świetna alternatywa dla tradycyjnych zapisów nutowych na pięciolinii, które są bardzo skomplikowane dla osób bez przygotowania muzycznego. Nasze proste piosenki na keyboard sprawią, że zaczniesz grać praktycznie z marszu. Wystarczy, że masz pod ręką instrument klawiszowy, a także odrobinę wolnego czasu i chęci. Zacznij grać już dziś i przekonaj się, jak szybko można grać proste utwory dzięki nutom literowym. Nasz śpiewnik zawiera całe mnóstwo utworów, dzięki czemu bez problemu znajdziesz takie, które będą idealne właśnie dla Ciebie. Nuty literowe szybko dopasujesz do konkretnych klawiszy na keyboardzie i zobaczysz, jak z pojedynczych nut robi się cała, znana melodia.

C*E G A G G E E Hej dobra była dobra G*F F D D C*C C gorzałeczka z miodem G*F F D D C*C C gorzałeczka z miodem F*A A A C*A G E Cośmy ją pijali G*F F D D C*G G pod pańskim ogrodem F*A A A C*A G E Cośmy ją pijali

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Bierz co chcesz nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Angels We Have Heard On Height nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do We wish you a merry Christmas . Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest We wish you a merry Christmas. Autor jest nieznany,Kolęda jest bardzo popularna na całym świecie i wywodzi się z angielskiego West Country.Pierwsze słowa tego utworu tj. We wish you a merry Christmas We wish […]

Jak zagrać na pianinie Biedroneczki są w kropeczki

C D# F D# A# F G# D# D# Uskarżał się mały muchomor, D# D# F D# F D# F D# D# Pod brzózką się tuląc do mamy, C# D# F# D# A# F G# D# D# Dlaczego, choć piękny rzekomo, D# F F F D# D D# F F Czerwony kapelusz ma w plamy. […]