Do szopy hej pasterze nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Do szopy hej pasterze nu - jak zagrać na keyboardzie?

Do szopy hej pasterze nu należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Do szopy hej pasterze nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do Do szopy hej pasterze .

Do szopy hej pasterze to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Józef Albin Gwoździewski to autor tej piosenki.Piesń już w 1931 roku pojawiła się w jednym ze śpiewników wydanym we Lwowie. Utwór ten zaczyna się od wersów: Do szopy, hej pasterze, Do Szopy, bo tam cud!… Najpopularniejsza część tej piosenki to: Śpiewajcie Aniołowie, pasterze, grajcie Mu. Kłaniajcie się Królowie, nie budźcie Go ze snu.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Sama melodia tej piosenki jest banalnie prosta i bardzo łatwo zapada w pamięć. Możesz ją w łatwy sposób zagrać na keyboardzie, lub innym instrumencie. Nasze opracowania to dobry sposób na zaczęcie przygody z grą na instrumencie. Na naszej stronie możesz znaleźć naprawdę wiele innych piosenek dla dzieci, oraz innych popularnych utworów. Melodia tej piosenki jest bardzo chwytliwa, ale też bardzo prosta. Można ją zagrać na każdym instrumencie, a z pomocą naszych opracowań – opanujesz to samodzielnie w domowym zaciszu. Nie musisz nawet dokładnie znać nut! Zapis opracowań został maksymalnie ułatwiony, by nie sprawiał żadnego trudu.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zagraj mi cyganie jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Zagraj mi cyganie na keyboardzie/pianinie. Możesz zacząć grać piosenkę: Zagraj mi cyganie w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor najprawdopodobniej jest anonimowy. Piosenka z gatunku folk, której powstało kilka wersji. Jedną z bardziej znanych jest “Zagraj mi czarny cyganie”.Pierwsze słowa tj. Zagraj mi piękny cyganie, zagraj mi piosnkę sprzed lat Zagraj mi […]

Idzie mój Pan jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Idzie mój Pan na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Idzie mój Pan. Autor nieznany.To pieśń, która jest najbardziej rozpoznawalna, przez śpiewanie jej podczas komunii świętej. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Mija góry, łąki, lasy, – by Komunii stał […]

Jezus malusieńki nuty na keyboard

Jezus malusieńki – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Jezus malusieńki. Autor jest nieznany.Pochodzi z XVIII wieku, posiada rytm kujawiaka. Jest bardzo popularna w zakochan żeńskich. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Jezus malusieńki, leży wśród stajenki, Płacze z zimna, nie dała Mu matusia sukienki. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment […]