Deck The Halls nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Deck The Halls - jak zagrać na keyboardzie?

Deck The Halls należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Down by the riverside na keyboardzie/pianinie.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Down by the riverside w wersji dla poczatkujących. Dokładny autor nie jest znany.To afroamerykańska pieśń duchowna, której korzenie sięgają wojny secesyjnej. Pierwszy raz zostałą opublikowana w 1918 roku.Gonna lay down my burden Down by the riverside – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Najpopularniejsza część tej piosenki to: I ain’t gonna study war no more Study war no more Ain’t gonna study war no more

Więcej o piosence

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na instrumencie może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.

C*G.2 F2 E2 D2 C*C.2 D2 E2 C2 Deck the halls with boughs of holly G*D.2 E2 F2 D2 C*E.2 D2 G*C.2 A# C*C.2 Fa la la la la, la la la la (fa la la la la, la la la la) C*G.2 F2 E2 D2 C*C.2 D2 E2 C2 ‚Tis the season to be jolly G*D.2 E2 F2 D2 C*E.2 D2 G*C.2 H C*C.2 Fa la la la la, la la la la (fa la la la la, la la la la) G*D.2 E2 F2 D2 C*E.2 F2 G2 D2 Don we now our gay apparel C*E.2 F2 G2 a*A.2 H2 C3 G*H.2 A2 G2 Fa la la la la, la la la la (fa la la la la, la la la la) C*G.2 F2 E2 D2 C*C.2 D2 E2 C2 Troll the ancient Yuletide carol F*A.2 A2 A2 A2 C*G.2 F2 G*E.2 D2 C*C.2 Fa la la la la, la la la la

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Archanioł Boży Gabriel nuty literowe

O piosence i o nutach Archanioł Boży Gabriel to pieśń śpiewana w okresie adwentu, gdy wszyscy przygotowują się do przeżywania świąt Bożego Narodzenia. Świetnie brzmi jednak nie tylko grana na organach, ale również na innych instrumentach. Utwór jest dosyć melodyjny, łatwo wpada w ucho i jest oparty na prostych rozwiązaniach harmonicznych. Warto spróbować zagrać go […]

Nocturne op.9 no.2 nuty literowe

O piosence i o nutach Nokturn No. 2 to jeden ze słynnych utworów Fryderyka Chopina, który należy do stałego repertuaru wielu znanych pianistów, podobnie jak wiele innych utworów słynnego polskiego kompozytora. Grane są na salach koncertowych pod każda szerokością geograficzną, nawet w najdalszych zakątkach świara. Jeśli dopiero zaczynasz naukę gry na keyboardzie, warto sięgnąć zarówno […]

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: