Dance monkey nuty literowe na kyeboard

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

F# E F# E F# E F# E F# A G#
They say oh my god I see the way you shine
A A G# F# F# E F# E F# A G#
Take your hand, my dear, and place them both in mine

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

Dance monkey to znany, rytmiczny i bardzo melodyczny utwór, który znają zarówno starsi, jak i młodsi miłośnicy muzyki. Utwór wyjątkowo szybko wpada w ucho, ma prostą linię melodyczną i zachęca do tańca. Można również wykorzystać go do nauki gry na instrumencie. Nauka gry na keyboardzie nie musi być trudna i skomplikowana. Polecamy nasz kurs gry na keyboardzie, który zawiera proste nuty literowe. To świetna alternatywa dla tradycyjnego zapisu nutowego na pięciolinii. Nuty literowe można szybko przypisać do konkretnych klawiszy na instrumencie i od razu zacząć grać. Na początku będziesz grać nuta po nucie, jednak już po kilku powtórzeniach bez problemu zagrasz cały utwór. Wybierz nasz śpiewnik zawierający proste piosenki i przekonaj się, jak szybko możesz zacząć grać. Nie potrzebujesz przygotowania muzycznego ani profesjonalnego nauczyciela. Wystarczy odrobina chęci, motywacji oraz dostęp do choćby najprostszego instrumentu klawiszowego. Jeśli zaczniesz od prostych utworów, szybko będziesz mógł sięgnąć po bardziej rozbudowane piosenki.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

What child is this nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do Z narodzenia Pana . Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Z narodzenia Pana będzie dobrym pomysłem. Autor jest nieznany,Ta kolęda, powstała najprawdopodbniej na przełomie XVIII i XIX wieku.Pierwsze linijki tej piosenki to Z narodzenia Pana dzień dziś wesoły, Wyśpiewują chwałę Bogu żywioły! Radość ludzi wszędy słynie, […]

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Gwiazda nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: