cztery słonie, zielone słonie taby na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

cztery  słonie,  zielone  słonietaby na gitare
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Jak zagrać Cztery słonie zielone słonie na gitarze + tabulatury.

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Cztery słonie zielone słonie. Ta piosenka jest również znana pod tytułem Cradle Song. Jest jedną z najbardziej znanych kołysanek na świecie.tabulatury-gitaroweTa piosenka wywołuje w dzieciach dużo emocji, poprzez swój nieszablonowy tekst. Opowiada o czterech, zielonych słoniach. Pierwsze słowa tej piosenki to Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardkę ma na ogonie, Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Były raz sobie cztery słonie, Małe, wesołe, zielone słonie, Każdy z kokardką na ogonie, Hej, cztery słonie !

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nie jest wcale trudna, szczególnie jeśli do nauki skorzystasz z naszych opracowań. Są one skonstruowane w taki sposób, by nie sprawiały nikomu problemu. Są bardzo czytelne, a cała nauka może być jeszcze szybsza, dzięki wideo które dostępne są na stronie.Dzięki naszym opracowaniom, w szybki sposób możesz zagrać to i zaimponować, na przykład swojemu dziecku. Na naszej stronie dostępne są też opracowania innych kołysanek, a także między innymi piosenek dla dzieci.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hej bystra woda jak zagrać na gitarze

Hej bystra woda – jak zagrać na gitarze. Hej bystra woda – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Autor i kompozytor są nieznani.Ten utwór, to pieśń góralska, śpiewana pod melodię ludowom. Pojawiła się również w wielu śpiewnikach ludowych. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Hej, bystra woda, […]

Take Me Out to the Ball Game jak zagrać na gitarze

Take Me Out to the Ball Game – jak zagrać na gitarze. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Take Me Out to the Ball Game. Jack Norworth to autor tej piosenki.To piosenka z 1908 roku, która nieoficjalnie stała się hymnem północnoamerykańskiego baseballu. Pierwsze słowa tj. Katie Casey was baseball mad, Had the fever and […]

You are my sunshine taby na gitarę

Tabulatury do You are my sunshine . Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę You are my sunshine w wersji dla poczatkujących. Mocno związany z tą piosenką jest: Jimmie Davis.Ten utwór został zagrany po raz pierwszy w 1939 roku. W 2003 roku Country Music Television umieściła piosenkę na miejscu #73 listy 100 największych piosenek w […]