Czarna Madonna nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Czarna Madonna - jak zagrać na keyboardzie?

Czarna Madonna należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Utwór Czarna Madonna jest jednym z najbardziej znanych i popularnych utworów kościelnych. Osoby bywające w kościele czy na pielgrzymkach z pewnością znają go doskonale. Warto jednak spróbować nie tylko go zaśpiewać, ale również zagrać. Okazuje się bowiem, że utwór wcale nie jest problemowy, jeśli chodzi o granie na instrumentach. Czarna Madonna w literowym zapisie nutowym jest prosta do odtworzenia i zapamiętania. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać, warto sięgnąć po proste i wpadające w ucho utwory, które będzie można bardzo szybko opanować. Kurs gry na keyboardzie z utworem Czarna madonna to prosty tutorial, który nie sprawi trudności nawet osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z klawiszami. Jest doskonale opisany, można więc nuta po nucie opanować kolejne partie utworu. Warto zacząć od prostych piosenek, a potem w miarę wzrostu umiejętności, zabierać się za nieco trudniejsze utwory. Zacznij naukę już dziś i przekonaj się, że każdy może zostać wirtuozem instrumentów klawiszowych.

E-2 F-2 C*G.-2 G-2 A-2 G-2 C*C C Jest zakątek na tej ziemi C H-2 F*A.-2 A-2 A-2 G-2 d*A.-2 Gdzie powracać każdy chce, F-2 G-2 d*A.-2 A-2 A-2 A-2 d*D D Gdzie króluje Jej Oblicze, D C G*H.-2 H-2 H-2 A-2 C*G.-2 Na Nim cięte rysy dwie. E-2 F-2 C*G.-2 G-2 A-2 G-2 C*C C Wzrok ma smutny, zatroskany, C H-2 F*A.-2 A-2 A-2 G-2 d*A.-2 Jakby chciała prosić cię,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czerwone i bure nuty literowe

O piosence i o nutach Czerwone i bure to popularna piosenka biesiadna, którą możemy spotkać na wielu imprezach rodzinnych czy w gronie znajomych. Utwór bardzo wpada w ucho, jest melodyczny, rytmiczny i wręcz zachęca do tańca i śpiewania. Można tez wykorzystać tę piosenkę jako utwór dla osób początkujących na klawiszach. Wystarczy sięgnąć po piosenki na […]

Nie daj się życiu nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Panie Janie nuty literowe

O piosence i o nutach Prosta, rytmiczna i zupełnie nieskomplikowana melodia to doskonały początek do nauki gry na dowolnym instrumencie. Panie Janie to utwór oparty na dosłownie kilku dźwiękach, które rytmicznie się powtarzają. Można je więc bez problemu zagrać nawet z głowy lub skorzystać z literowego zapisu nutowego.   Jeśli zaczynasz naukę gry na keyboardzie […]