Cóż Ci Jezu damy jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Cóż Ci Jezu damy jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Cóż Ci Jezu damy jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d
Cóż Ci Jezu damy nuty z książki
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Cóż Ci Jezu damy na klawiszach + nuty.

Razem z zespołem proste nuty rozpisaliśmy piosenkę Cóż Ci Jezu damy w wersji dla poczatkujących. Roman Dwornik to autor tej piosenki.To pieśń dziękczynna, pochodząca z 1986 roku. Cóż Ci Jezu damy za Twych łask strumienie? – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Panie nasz, króluj nam! Boże nasz, Króluj nam! Poprzez wieczny czas króluj Jezu nam.

Dodatkowe informacje o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Teraz również Ty możesz nauczyć się ją zagrać i to nie tylko na klawiszach.Bardzo ułatwić całą naukę mogą opracowania, które znajdują się na naszej stronie. Są bardzo przejrzyste i rozpisane tak, by nie sprawiły problemu nawet początkującym muzykom. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo opracowań nie tylko popularnych piosenek dla dzieci, ale też pieśni patriotycznych, czy po prostu popularnych piosenek.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Vivaldi Jesień jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Vivaldi Jesień na klawiszach + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Vivaldi Jesień Jest to utwór z 1926 roku, został napisany do musicalu “Oh, Kay!”.proste-nutyJeden z 4 cyklów koncertów skrzypcowych, umieszczonych w wydanym w 1725 roku zbiorze 12 koncertów. Pierwsze linijki tej piosenki to – to właśnie ten tekst jest najbardziej […]

Po górach dolinach proste nuty

Jak zagrać Po górach dolinach na klawiszach + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Po górach dolinach Utwór, który korzenie ma w Krakowie. proste-nutyPieśń jest modlitwą do Matki Boskiej z Lourdes Pierwsze słowa tej piosenki to Po górach, dolinach rozlega się dzwon, Anielskie witanie ludziom głosi on: Bernadka dziewczynka szła po drzewo w […]

Down by the riverside nuty na keyboard

Jak zagrać Down by the riverside na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Down by the riverside. Dokładny autor nie jest znany.To afroamerykańska pieśń duchowna, której korzenie sięgają wojny secesyjnej. Pierwszy raz zostałą opublikowana w 1918 roku. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Gonna lay down my burden Down by the riverside […]