Colonel Bogey March nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Colonel Bogey March - jak zagrać na keyboardzie?

Colonel Bogey March należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Dance of the Knights na keyboardzie/pianinie.

Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Dance of the Knights. Sergei Sergeyevich ProkofievPierwsze linijki tej piosenki to – to często grana część tej piosenki 🙂

Dodatkowe informacje o grze

Utwór ten powstał w ramach kategorii: zagraniczne i klasyczne. Bez względu na to którą z wersji znasz – możesz ją teraz zagrać na wybranym przez siebie instrumencie. Pomoże Ci w tym opracowanie, które znajdziesz na naszej stronie. Jest bardzo prosto rozpisane, nie sprawi problemu nawet amatorowi, który dopiero zaczyna swoją przygodę z muzyką. Opracowania są też dostępne w wersjach książkowych, w fajnie skomponowanych pakietach. Dzięki nim można nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie, w własnym domowym zaciszu.Bez względu na Twój wiek, możesz nauczyć się grać ją na keyboardzie z pomocą naszych opracowań. Są świetnie przygotowane, w taki sposób by nie sprawiały problemu właściwie nikomu. Takim prostym sposobem, w domowym zaciszu możesz się nauczyć grać tej piosenki, ale też wielu innych, które znasz z dzieciństwa i nie tylko. Nauka z takimi opracowaniami to przyjemność i dobra zabawa.

C*C.2 H A C*G E C E G*G G A G G A G*G C*G E C*X E F G C*E.2 E2 C2 C*G E C*X E F E d*G G F G*F D G*X D E F C*G E a*X E F# E G*D G E D*F# D A G*G C*G E C*X E F G C*E.2 E2 C2 C*G E C*X E F E d*G G F G*F D G*X A H A C*C.2 G a*X G F E d*D A C G*H.-2 G H-2 C*C E E a*C.2 H a*A G# A G F a*E F E

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

I saw three ships nuty literowe

O piosence i o nutach Nuty do He has a red, red coat . He has a red, red coat to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Autor jest nieznany,To Bożonarodzeniowa piosenka dla dzieci, bardzo często wykonywana na koncertach w szkołach.Pierwsze linijki tej piosenki to He has a red, red coat And a red, […]

Miłość jak piorun nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Już nie zapomnisz mnie nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Już nie zapomnisz mnie na keyboardzie + nuty. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Już nie zapomnisz mnie. Ludwik StarskiTa piosenka, stała się jednym z dwóch szlagierów polskiej komedii muzycznej z 1938 roku. Pierwsze słowa tj. Nocami w gwiazdy spoglądam I myślę […]