Colonel Bogey March jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Colonel Bogey March jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Colonel Bogey March jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord G
Akord d
akord a
Colonel Bogey March proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Colonel Bogey March – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Możesz zacząć grać piosenkę: Colonel Bogey March w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Utwór muzyczny, który towarzyszył otwierającej filmy fabularne, animacji studia 20th Century Fox.proste-nutyBrytyjski marsz skomponowany w 1914 roku. Marsz jest często gwizdany. Pierwsze słowa tej piosenki tj. pokazują jej gatunek. Często śpiewany fragment tej piosenki to:

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Możesz też go zagrać bez trudu na właściwie każdym innym instrumencie. Nasze opracowanie jest skonstruowane w taki sposób, by nie sprawiło nikomu żadnych problemów. Jest przejrzyste, a dodatkowo zamieściliśmy też specjalne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają naukę.Melodia i tekst piosenki szybko zapadają w pamięć. Teraz – korzystając z opracowania dostępnego na naszej stronie – możesz w bardzo łatwy sposób też zagrać tą piosenkę. Nie sprawi Ci to dużego problemu! Zagrać możesz ją zarówno na klawiszach, jak i akordeonie czy innym instrumencie, ten wybór należy do Ciebie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

You are my sunshine jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać You are my sunshine na keyboardzie/pianinie. Możesz zacząć grać piosenkę: You are my sunshine w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Mocno związany z tą piosenką jest: Jimmie Davis.Ten utwór został zagrany po raz pierwszy w 1939 roku. W 2003 roku Country Music Television umieściła piosenkę na miejscu #73 listy 100 największych piosenek […]

Skip to my lou proste nuty

Jak zagrać Skip to my lou na keyboardzie + nuty. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Skip to my lou będzie dobrym pomysłem. Ta piosenka jest o pieczeniu chleba i zachęca do przyłączenia się. Zna ją bardzo dużo dzieci i często jest śpiewana do zabawy o takiej samej nazwie.proste-nutyTen utwór również jest używany […]

Przylecieli tak śliczni anieli proste nuty

Jak zagrać Przylecieli tak śliczni anieli na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Przylecieli tak śliczni anieli Autor jest anonimowy.Kolęda została użyta w jasełkach Betlejem polskie Lucjana Rydla z 1904 r.Przylecieli tak śliczni Anieli, Wszyscy w bieli, złote piórka mieli: – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Przynieśli nam wesołą […]