Chrystus Pan karmi nas nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Chrystus Pan karmi nas - jak zagrać na keyboardzie?

Chrystus Pan karmi nas należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
akord e
akord a

O piosence i o nutach

Chrystus Pan karmi nas to utwór religijny, który dosyć często jest grany w kościołach i na różnych uroczystościach kościelnych. Nic w tym dziwnego – ma prostą linię melodyczną i jest łatwy do zapamiętania. Kurs gry na keyboardzie zawiera tę pieśń kościelną w wersji z zapisem literowym. To rozwiązanie jest bardzo dobre dla osób, które nie mają przygotowania muzycznego ani umiejętności czytania nut z pięciolinii. Nuty literowe są przeznaczone do grania na instrumentach klawiszowych. Można je łatwo dopasować do konkretnych klawiszy i praktycznie od razu zacząć grać. Jeśli zastanawiasz się, jak szybko nauczyć się grać proste utwory, nasz śpiewnik z ciekawymi, melodyjnymi piosenkami będzie doskonały. Przejrzyj nasz zbiór nut literowych i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie może być przyjemna i dostarczać całe mnóstwo satysfakcji. Zacznij grać od najprostszych utworów, a bardzo szybko będziesz mógł przejść do bardziej zaawansowanych melodii.

E E a*A C2 C2 E*H C*C.2 E2 D2 C2 G*H H Chrystus Pan karmi nas swoim świętym Ciałem, a*C.2 C2 e*A G a*A A Chwalmy Go na wieki! E E a*A C2 C2 E*H C*C.2 E2 D2 C2 G*H H Chrystus Pan karmi nas swoim świętym Ciałem, a*C.2 C2 e*A G a*A A Chwalmy Go na wieki! a*C.2 C2 C2 C2 d*D.2 D2 a*A Duchem całym wielbię Pana, A F*C.2 C2 d*A A G*G G a*A A Boga, Zbawcę Jedynego.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Yesterday – The Beatles | TUTORIAL gry na keyboardzie i nuty

Ten ponadczasowy utwór, jest jednym z najczęściej wyświetlanych kompozycji na naszej stronie. Nic dziwnego – dzięki filmowi instruktażowemu i nutom, które dla was przygotowaliśmy możesz zagrać ten hit na swoim keyboardzie po kilku chwilach nauki. D C C E F G A H C H A A A AG F E D F E E […]

Lubię mówić z tobą jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Jesteśmy jagódki, czarne jagódki nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Jesteśmy jagódki czarne jagódki na klawiszach + nuty. Jesteśmy jagódki czarne jagódki – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Autor piosenki nie jest znany.Ten utwór wywołuje napewno dużo emocji w dzieciach, szczególnie, gdy mogą przy niej tańczyć lub powtarzać ruchy tytułowych Jagódek.Pierwsze słowa tj. Jesteśmy jagódki, […]