Byłą cicha i piękna jak wiosna nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Byłą cicha i piękna jak wiosna - jak zagrać na keyboardzie?

Byłą cicha i piękna jak wiosna należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Chrystus Pan karmi nas – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Chrystus Pan karmi nas – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Mikołaj z RadomiaTo tłumaczenie Magnificat Hymnu który Najświętsza Maria Panna wyśpiewała podczas odwiedzin u swojej krewnej Elżbiety.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Duchem całym wielbię Pana, Boga, Zbawcę Jedynego. pokazują jej gatunek. Czy znasz te słowa? Chrystus Pan karmi nas swoim świętym Ciałem, Chwalmy Go na wieki! Jeśli tak, fajnie jeśli nauczysz się też zagrać do nich melodię! 🙂

Dowiedz się więcej o nutach

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Jest bardzo chwytliwa i ma prosty do zapamiętania tekst. Bez większego trudu możesz ją zagrać na wybranym przez siebie instrumencie, pomogą ci w tym przygotowane przez nas opracowania. Warto dodać, że są one zawsze przygotowywane w taki sposób, by nie sprawiły żadnego problemu nawet osobom, które nigdy wcześniej nie miały styczności z instrumentami. Nasze opracowania ułatwią ci to zadanie, są bardzo dobrze skonstruowane – nawet amator zrozumie nuty literowe i będzie umiał go odtworzyć. Nasze opracowania są też dostępne w sklepie internetowym w formie książek. Taka forma świetnie nada się na prezent. W książkach znaleźć można naprawdę dużo opracowań różnych znanych piosenek. Dzięki takim zbiorom na pewno nauczysz się świetnie grać na instrumencie.

G-2 G-2 C*C C D E E D C*C G-2 Była cicha i piękna jak wiosna, A-2 G-2 F*F.-2 F-2 G-2 D*A.-2 G-2 F#-2 G*G.-2 Żyła prosto, zwyczajnie jak my. G-2 G-2 C*C C D E E D C*C G-2 Ona Boga na świat nam przyniosła, A-2 G-2 F*F.-2 F-2 G-2 A-2 I na ziemi wśród łez H-2 C G*D H-2 H-2 A-2 G-2 nowe dni zajaśniały. C*G.-2 E E E F*F E D C*C G-2 Matka, która wszystko rozumie,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Minuet in G nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Nocturne opus 9 no 2 . Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Nocturne opus 9 no 2 Fryderyk Chopinzbiór trzech nokturnów skomponowanych w latach 1830-1831. Każdy z utworów, dedykowany jest francuskiej pianistce i kompozytorce Marie Pleyel.Pierwsze słowa tej piosenki to – to często śpiewany i […]

Miód malina jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Hymn francji (Marsylianka)

G G G C C D D G E C Allons enfants de la Patrie C E C A F D H C Le jour de gloire est arrivé C D E E E F E E D Contre nous de la tyrannie D E F F F G F E L’étendard sanglant est levé […]