Być bliżej Ciebie chcę proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Być bliżej Ciebie chc - jak zagrać na keyboardzie?

Być bliżej Ciebie chc należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
akord e
akord a
Być bliżej Ciebie chcę nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Być bliżej Ciebie chcę na klawiszach + nuty.

Chcesz zagrać utwór: Być bliżej Ciebie chcę? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Mocno związana z tą piosenką jest: Sarah Fuller Adams.Ten utwór, to angielska chrześcijańska pieśń religijna. Został napisany w 1841 roku. Pierwsze słowa tego utworu tj. Nearer, my God, to Thee, nearer to Thee! E’en though it be a cross that raiseth me pokazują jej styl. Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych słów: Still all my song would be nearer, my God, to Thee, Nearer, my God, to Thee, nearer to Thee!

Więcej o piosence

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka. Możesz też ją zagrać razem z innymi, świetnie zabrzmi w akompaniamencie akordeonu, czy instrumentów dętych. Jeśli szukasz podobnych opracowań, możesz też zajrzeć do naszego sklepu gdzie kupisz książki z nutami w bardzo atrakcyjnych cenach.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Pan jest pasterzem moim proste nuty

Pan jest pasterzem moim – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Pan jest pasterzem moim jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Autor Psalmu jest anonimowy.Inaczej Psalm 23, nazywany często psalmem pasterskim, przez początek. Pierwsze słowa tego utworu tj. Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego pokazują jej […]

Zmartwychwstał Pan i żyje dziś nuty na keyboard

Jak zagrać Zmartwychwstał Pan i żyje dziś na keyboardzie/pianinie. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Zmartwychwstał Pan i żyje dziś Autor jest nieznany.To piosenka typowo Wielkanocna. Można ją zobaczyć w śpiewniku Otwórzcie serca.Pierwsze słowa tj. Dzięki składajmy Mu, bo wieczna jest jego łaska. Z grobu powstał dziś Pan, a noc jest pełna blasku. dobrze […]

Wśród nocnej ciszy proste nuty

Jak zagrać Wśród nocnej ciszy na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Wśród nocnej ciszy. Autor jest nieznany.Pieśń powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Pierwszy raz kolęda, ukazała się w Śpiewniku kościelnym księdza Mioduszewskiego. Pierwsze linijki tej piosenki to Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi, Wstańcie pasterze, Bóg się wam […]