Bracia patrzcie jeno nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Bracia patrzcie jeno nu - jak zagrać na keyboardzie?

Bracia patrzcie jeno nu należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
Bracia patrzcie jeno nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Bracia patrzcie jeno – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Polecamy Ci naukę piosenki: Bracia patrzcie jeno ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Ten utwór nie byłby przez nas opracowywany, gdyby nie wkład Franciszka Karpińskiego.Pieśń została napisana najprawdopodobniej w XVIII wieku. Posiada kilka różnych wersji, w zależności od regionu w którym jest śpiewana. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Bracia, patrzcie jeno, jak niebo goreje, Znać, że coś dziwnego w Betlejem się dzieje…. Patrzcie, jak tam gwiazda światłem swoim miga! Pewnie do uczczenia Pana swego ściga. – to często grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Na naszej stronie dostępne jest opracowanie nut do tego tytułu. Jest ono bardzo łatwo przedstawione, tak by nauka gry była w zasięgu każdego. Na naszej stronie znajdziesz też opracowania do innych, znanych piosenek – ludowych, biesiadnych czy patriotycznych. Nauka z nami to będzie duża przyjemność!Bez trudu możesz go zagrać na akordeonie czy klawiszach, korzystając z pomocy w postaci naszego opracowania. Jest bardzo czytelne i świetnie rozpisane – nie sprawi problemów nawet amatorom. Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo opracowań do wielu popularnych piosenek – polskich i światowych.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Oj maluśki jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Oj maluśki na klawiszach + nuty. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Oj maluśki. Autor jest anonimowy.Ten utwór, to najpopularniejsza kolęda góralska. Jest bardzo często śpiewana na jasełkach. Pierwsze słowa tej piosenki tj. Oj, maluśki, maluśki, maluśki Jako rękawicka pokazują jej gatunek. Cy nie lepiej Tobie by, Tobie by siedzieć było w […]

Chciałem być nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

Ballada o Felku Zdankiewiczu nuty na keyboard

Proste nuty z literami do Ballada o Felku Zdankiewiczu . Polecamy Ci naukę piosenki: Ballada o Felku Zdankiewiczu ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Mocno związany z tą piosenką jest: Stanisław GrzesiukTen utwór opowiada historię przestępcy, który po aresztowaniu atakuje funkcjonariuszy, ucieka i udaje się do swojej ukochanej. Pierwsze słowa tej […]