Boże coś Polskę jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Boże coś Polskę jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Boże coś Polskę jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Akord A
Akord d
akord a
Boże coś Polskę proste nuty
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Boże coś Polskę na klawiszach + nuty.

Możesz zacząć grać piosenkę: Boże coś Polskę w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Ta piosenka jest najbardziej znana z motywem imienia, który zawiera i w tekście i tytule.proste-nutyTen utwór możemy przeczytać również w formie wiersza, na którym został oparty, o tym samym tytule.Boże coś Polskę przez tak długie wieki Otaczał blaskiem potęgi i chwały. – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ten utwór. Ty, któryś potem tknięty jej upadkiem, Walczących wspierał za najświętszą sprawę, I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem, – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Ten utwór należy do naszej serii proste nuty. Można ją w łatwy sposób zagrać też na dowolnym instrumencie – na każdym zabrzmi naprawdę fajnie! Nasze opracowania są przygotowane tak, by w jak najłatwiejszy sposób pokazywały jak zagrać daną melodię. Sposób w jaki tworzymy opracowania jest opracowany tak, by nie sprawiał trudności nawet dzieciom.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Hej bystra woda nuty na keyboard

Jak zagrać Hej bystra woda na keyboardzie/pianinie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Hej bystra woda. Autor i kompozytor są nieznani.Ten utwór, to pieśń góralska, śpiewana pod melodię ludowom. Pojawiła się również w wielu śpiewnikach ludowych. Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: Hej, bystra woda, bystra wodzicka, pytało dziewce […]

Symetryczno-liryczna jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

Zwycięzca śmierci proste nuty

Jak zagrać Zwycięzca śmierci na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Zwycięzca śmierci będzie dobrym pomysłem. Ta piosenka jest najczęściej wykonywana podczas ślubu. Najbardziej znanym wykonawcom hest Mietek Szcześniak.proste-nutyTen utwór, to polska pieśń wielkanocna o dostojnej, uroczystej melodii. Pochodzi z krakowa. Pierwsze słowa tego utworu tj. Zwycięzca śmierci, piekła i szatana Wychodzi […]