Błogosławieni miłosierni nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Błogosławieni miłosierni - jak zagrać na keyboardzie?

Błogosławieni miłosierni należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A#
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Była cicha i piękna jak wiosna na keyboardzie/pianinie.

Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Była cicha i piękna jak wiosna Lech GralakTo pieśń maryjna z 1986 roku. Tekstem, pieśń nawiązuje do urody i życia.Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Była cicha i piękna jak wiosna, Żyła prosto, zwyczajnie jak my…. Często śpiewany fragment tej piosenki to: Matka, która wszystko rozumie, Sercem ogarnia każdego z nas.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Utwór ten pochodzi z podkategorii: religijne. Bardzo fajnie jest umieć ją zagrać na jakimś instrumencie.W nauce gry pomogą nasze opracowania, które przygotowane są specjalnie w taki sposób, by były przejrzyste dla każdego, nawet początkującego grajka. Dodatkowo nasze opracowanie może Ci ułatwić grę nie tylko na keyboardzie, ale też na innych instrumentach. Wybór na czym chcesz nauczyć się grać zależy tylko od Ciebie.

a*X A-2 A-2 H-2 F*C C H-2 A-2 E-2 G-2 G-2 Wznoszę swe oczy ku górom, skąd A#*A#-2 A#-2 A#-2 F*A.-2 G-2 F-2 C*G.-2 przyjdzie mi pomoc; C C C G*D D H-2 A-2 G-2 D*A.-2 A-2 pomoc od Pana, wszak Bogiem On F*A.-2 C G*D C H-2 A*A.-2 miłosiernym jest. a*A.-2 A-2 H-2 F*C C H-2 A-2 E-2 G-2 G-2 Kiedy zbłądzimy, sam szuka nas, A#*A#-2 A#-2 A#-2 F*A.-2 G-2 F-2 C*G.-2 by w swe ramiona wziąć, C C C G*D D H-2 A-2 G-2 D*A.-2 A-2 rany uleczyć Krwią swoich ran,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Uciekam od żony jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Pij ten kielich nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Pij ten kielich na keyboardzie + nuty. Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Pij ten kielich. Piotr PiotrowskiPij ten kielich Bożej woli, Do ostatniej kropli sącz. – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Niech cichutko łzy twe płyną, Do […]

U drzwi Twoich stoję Panie nuty literowe

O piosence i o nutach Pieśni religijne są powszechnie znane, gdyż śpiewa się je dosyć regularnie w trakcie różnych kościelnych uroczystości. Nic więc dziwnego, że możemy je znaleźć w wielu śpiewnikach i zbiorach nut dla osób, które chcą nauczyć się grać. U drzwi twoich stoję panie to jeden z utworów, które można znaleźć w wielu […]