Zielony mosteczek taby na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

Zielony mosteczektaby na gitare
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Zielony mosteczek – jak zagrać na gitarze.

Jeśli chcesz szybko nauczyć się coś zagrać, to Zielony mosteczek będzie dobrym pomysłem. Autor tej pieśni jest nieznany.Ta pieśń powstała w Wielkopolsce pośród polskich legionów, na podstawie wojskowej pieśni austriackiej.Pierwsze słowa tj. Zielony mosteczek ugina się: Rośnie na nim trawka – nie sieka się. dobrze oddają charakter tej piosenki. Czerwone i białe róże sadził, Która ładna panna, odprowadził. – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Dodatkowe informacje o nutach

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Sama melodia tej piosenki jest dość łatwa i nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym muzykom. W nauce pomóc może opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie. Przygotowane jest naprawdę bardzo dokładnie i w jak najbardziej możliwy, prosty sposób. Wszystko to sprawia, że nasza strona to idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie gry na gitarze, akordeonie czy innym instrumencie.Na naszej stronie znajdziesz bardzo dużo prostych opracowań piosenek dla dzieci. Nauka gry na gitarze może być połączona z zabawą! Warto spojrzeć też na dostępne na naszej stronie materiały wideo, które jeszcze lepiej pokazują, jak zagrać dany utwór.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

kukułeczka kuka jak zagrać na gitarze

Jak zagrać Kukułeczka kuka na gitarze + tabulatury. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Kukułeczka kuka. Ta piosenka jest uzywana często przy pracy z dziećmi, by nauczyć je z podstawami liczenia czasu.tabulatury-gitaroweTen utwór napewno pomaga dzieciom nauczyć się wydawać dźwięki podobne do ptaków. Przy okazji jest radosny i […]

Lubię mówić z tobą tabulatura na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur? Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je [...]

Someone to watch over me tabulatura gitarowa

Someone to watch over me – jak zagrać na gitarze. Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Someone to watch over me w wersji dla poczatkujących muzyków. zbiór trzech nokturnów skomponowanych w latach 1830-1831. Każdy z utworów, dedykowany jest francuskiej pianistce i kompozytorce Marie Pleyel.tabulatury-gitaroweJest to utwór z 1926 roku, został napisany do musicalu “Oh, Kay!”. […]