Wódko ma taby na gitarę

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

Wódko mataby na gitare
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Wódko ma – jak zagrać na gitarze.

Razem z zespołem prostenuty.pl przygotowaliśmy piosenkę Wódko ma w wersji dla poczatkujących muzyków. Ten utwór prawdopodobnie wywodzi się ze śląska. Autor słów pieśni jest nieznany, sama pieśń posiada kilka wersji w zależności od regionu w którym jest śpiewana.tabulatury-gitaroweTen utwór, jest głównie znany z polskich wesel, gdzie najczęściej jest grany. Pierwsze słowa tej piosenki to Posłuchajcie ludzie opowieści mej, O butelce która pokochała mnie, Wódko ma wódko ma wódko ma, Któż bez ciebie sobie w życiu radę da, – to często śpiewany i grany fragment tej piosenki.

Więcej o piosence

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Chcesz się jej nauczyć grać? Jest to naprawdę łatwe, o ile do nauki użyjesz naszych opracowań. Wszystkie nasze materiały do nauki są przygotowane w taki sposób, by nie sprawiały problemu nawet początkującym adeptom gry na gitarze.W bardzo łatwy sposób można też zagrać tą melodię na keyboardzie, gitarze czy jeszcze innym wybranym instrumencie. Nasze opracowania są naprawdę mało skomplikowane, użyto przy nich jak najłatwiejszego zapisu dzięki czemu każdy, nawet początkujący muzyk może z nich korzystać bez trudu. Nawet dziecko może nauczyć się grać swojej ulubionej piosenki.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Serce w plecaku taby na gitarę

Tabulatury do Serce w plecaku. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Serce w plecaku. tabulatury-gitarowe Autorem tej piosenki jest Michał Zieliński. Pierwsze słowa tego utworu tj. Z piersi młodej się wyrwało, W wielkim bólu i rozterce Żołnierz drogą maszerował, Nad serduszkiem się użalił, – to często śpiewany i […]

Dance of the Knights jak zagrać na gitarze

Jak zagrać Dance of the Knights na gitarze + tabulatury. Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Dance of the Knights Piosenka również znana krócej jako “500 miles” lub “Railroaders’ Lament”. To spopularyzowany utwór podczas okresu odrodzenia amerykańskiej muzyki ludowej.tabulatury-gitarowe Prawie każdy z nas zna słowa od których zaczyna się ta piosenka: … Obstawiam, że kojarzysz […]

Czy chciałaby pani taby na gitarę

Jak zagrać Czy chciałaby Pani na gitarze. Możesz zacząć grać piosenkę: Czy chciałaby Pani w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Autor, jak i kompozytor nie są niestety znani. Prawie wszyscy znają słowa od których zaczyna się ta piosenka: Czy chciałaby pani murzyna? Murzyna, murzyna, ach nie… Obstawiam, że kojarzysz tę piosenkę także z tych […]