Upadnij na kolana nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Upadnij na kolana nu - jak zagrać na keyboardzie?

Upadnij na kolana nu należy do kategorii: Proste nuty do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord d
akord a
Upadnij na kolana nuty z literami
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Upadnij na kolana – jak zagrać na pianinie/keyboardzie.

Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Upadnij na kolana. W publikacji Siedleckiego zostały przedstawione dwa warianty tego utworu i pierwszy z nich pochodzi ze Śpiewnika do Najsłodszego Serca Pana Jezusa.proste-nutyPieśń eucharystyczna, która jest najczęściej śpiewana w czerwcu który jest miesiącem kultu tajemnicy Eucharystii i Serca Bożego. Pierwsze słowa tego utworu tj. Upadnij na kolana, ludu, czcią przejęty, Uwielbiaj swego Pana: Święty, Święty, Święty. pokazują jej styl. Powtarzaj ludzki rodzie, wiarą przeniknięty, Na wschodzie i zachodzie: Święty… – to często grany fragment tej piosenki.

Dowiedz się więcej o nutach

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. zabrzmi dobrze właściwie na każdym instrumencie – możesz więc wybrać keyboard, gitarę a nawet akordeon. Prócz tego opracowania, znaleźć możesz też wiele opracowań do różnych innych popularnych utworów. Sama melodia tej piosenki jest dość łatwa i nie powinna sprawiać problemów nawet początkującym muzykom. W nauce pomóc może opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie. Przygotowane jest naprawdę bardzo dokładnie i w jak najbardziej możliwy, prosty sposób. Wszystko to sprawia, że nasza strona to idealne miejsce dla osób, które chcą nauczyć się samodzielnie gdy na keyboardzie, gitarze czy innym instrumencie.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Boogie Woogie proste nuty

Jak zagrać Boogie Woogie na keyboardzie/pianinie. Chcesz zagrać piosenkę: Boogie Woogie? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Bob Dylan to autor tej piosenki.Ta piosenka została skomponowana w trzech sesjach, w 1970 roku! Utwór znalazł się również na okładce Self Portrait, tego samego roku.Do przodu prawą rękę daj […]

I saw three ships proste nuty

Jak zagrać I saw three ships na keyboardzie + nuty. Możesz zacząć grać piosenkę: I saw three ships w bardzo szybki sposób dzięki naszym opracowaniom. Pieśń została napisana najprawdopodobniej w XVIII wieku. Posiada kilka różnych wersji, w zależności od regionu w którym jest śpiewana.proste-nutyJest to angielska kolęda, pochodzi z XVII wieku, prawdopodobnie z Derbyshire. Pierwsze […]

Panie dobry jak chleb nuty na keyboard

Nuty do Panie dobry jak chleb . Chcesz zagrać piosenkę: Panie dobry jak chleb? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Utwór powstał już w VIII wieku. Tłumaczenie go, odbyło się dopiero w dobie renesansu.proste-nutyJest to Polska pieśń religijna. Utwór ten był pieśnią II Krajowego Kongresu Eucharystycznego w […]