Tylko we Lwowie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przejdź do: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Tylko we Lwowie - jak zagrać na keyboardzie?

Tylko we Lwowie należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 4 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord D
Akord G
akord c
akord f

O piosence i o nutach

Tylko we Lwowie to stary, znany utwór, który należał do kanonów przedwojennych piosenek. Ma swój niepowtarzalny urok, a przy tym łatwo wpada w ucho, jest melodyjny i rytmiczny. Z naszym niezwykłym tutorialem już niedługo możesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również zagrać na instrumencie klawiszowym. Nasz kurs gry na keyboardzie został opracowany z myślą o osobach, które chcą rozwijać się muzycznie, ale nie mają w tym temacie żadnego przygotowania. Znajomość tradycyjnego zapisu nutowego nie jest konieczna – nuty literowe w zupełności wystarczą, aby grać proste linie melodyczne wielu znanych utworów. Piosenki na keyboard są tak opracowane, aby można je było zagrać bez żadnego przygotowania. Nauka gry na keyboardzie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wybierz piosenkę, zapoznaj się z nutami literowymi i po prostu zacznij grać. Dzięki temu szybko oswoisz się z instrumentem i każdy kolejny utwór będzie dla Ciebie nie tyle wyzwaniem, co prawdziwą przyjemnością.

C c*G G G G F D# f*D D D D Niech inni se jado, gdzi mogo, gdzi chco F G*F F F F D# D c*D# G Do Widnia, Paryża, Londynu C c*G G G F D# G*D D D D A ja si ze Lwowa nie ruszym za próg! D a*E E E D*F# E D G*G Za skarby, ta skaż mnie Bóg! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Bo gdzi jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? G*G D F C*E C Tylko we Lwowi! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Gdzie śpiewem cie tulo i budzo ze snu?

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

OFERTA SPECJALNA Mega Pakiet Nut Literowych 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów 288 zł 159 zł
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Wszystkie rybki spią w jeziorze nuty literowe

O piosence i o nutach Wszystkie rybki śpią w jeziorze – tę piosenkę znają już dzieci w przedszkolach i pierwszych klasach szkół podstawowych. Prosta piosenka idealnie sprawdza się w czasie muzyczny zabaw i do rozwijania umiejętności muzycznych najmłodszych. Jeśli chcesz nauczyć się grać na instrumencie, również warto sięgnąć po takie proste piosenki, które oparte są […]

Jezu w hostii utajony nuty literowe

O piosence i o nutach Jezu w hostii utajony to znana pieśń religijna, która wykonywana jest w czasie mszy świętych. Ma prostą linię melodyczną i nieskomplikowany zapis nutowy. Jeśli do tej pory nie miałeś nic wspólnego z muzyką, możesz zdecydować się na nuty literowe. Są one bardzo proste i można je bez problemu dopasować do […]

See you again | TUTORIAL gry na keyboardzie

See you again to jeden z najpopularniejszych utworów ostatnich lat, bez którego nie może odbyć się żadna większa impreza. Już dziś możesz nauczyć się grać ten utwór samodzielnie. Wygodny i prosty tutorial do nauki gry na keyboardzie pomoże Tobie zapamiętać linię melodyczną dzięki łatwemu zapisowi literowemu, o wiele prostszemu niż tradycyjny zapis nutowy na pięciolinii. […]