Tylko we Lwowie nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przejdź do: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Tylko we Lwowie - jak zagrać na keyboardzie?

Tylko we Lwowie należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyliśmy akordów (do gry lewą ręką). Jeśli jeszcze nie wiesz, jak grać akordy, możesz spróbować zagrać tę melodię jedynie prawą ręką, lub nauczyć się tworzyć akordy. Opisaliśmy to tutaj: jak tworzyć akordy?

O piosence i o nutach

Tylko we Lwowie to stary, znany utwór, który należał do kanonów przedwojennych piosenek. Ma swój niepowtarzalny urok, a przy tym łatwo wpada w ucho, jest melodyjny i rytmiczny. Z naszym niezwykłym tutorialem już niedługo możesz tę piosenkę nie tylko śpiewać, ale również zagrać na instrumencie klawiszowym. Nasz kurs gry na keyboardzie został opracowany z myślą o osobach, które chcą rozwijać się muzycznie, ale nie mają w tym temacie żadnego przygotowania. Znajomość tradycyjnego zapisu nutowego nie jest konieczna – nuty literowe w zupełności wystarczą, aby grać proste linie melodyczne wielu znanych utworów. Piosenki na keyboard są tak opracowane, aby można je było zagrać bez żadnego przygotowania. Nauka gry na keyboardzie jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wybierz piosenkę, zapoznaj się z nutami literowymi i po prostu zacznij grać. Dzięki temu szybko oswoisz się z instrumentem i każdy kolejny utwór będzie dla Ciebie nie tyle wyzwaniem, co prawdziwą przyjemnością.

C c*G G G G F D# f*D D D D Niech inni se jado, gdzi mogo, gdzi chco F G*F F F F D# D c*D# G Do Widnia, Paryża, Londynu C c*G G G F D# G*D D D D A ja si ze Lwowa nie ruszym za próg! D a*E E E D*F# E D G*G Za skarby, ta skaż mnie Bóg! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Bo gdzi jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? G*G D F C*E C Tylko we Lwowi! G-2 C*G.-2 C C C H-2 C G*D H-2 A-2 G-2 Gdzie śpiewem cie tulo i budzo ze snu?

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

OFERTA SPECJALNA Mega Pakiet Nut Literowych 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów 288 zł 159 zł
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Idzie mój Pan nuty literowe

O piosence i o nutach Piosenkę idzie mój Pan znają już nawet dzieci – utwór ten jest grany w kościele w trakcie pierwszych komunii i innych ważnych uroczystości kościelnych. Bardzo chętnie śpiewają go również dziecięce scholki. Idzie mój Pan to prosta linia melodyczna i słowa, które szybko wpadają w ucho i są łatwe do zapamiętania. […]

Jesteśmy jagódki, czarne jagódki nuty literowe

A-2 a*E E C A-2 A-2 d*F F E D D Jesteśmy jagódki,czarne jagódki D D H-2 G-2 G-2 G-2 C*E D E*E Mieszkamy w lasach zielonych. a*E E E C A-2 A-2 d*F F F E D D Oczka mamy czarne buźki Granatowe, D E*E F E F E F E F a rączki […]

Moje miasto Wadowice nuty literowe

O piosence i o nutach To jest moje miasto Wadowice to religijna piosenka, która kojarzona jest przede wszystkim z osobą papieża Polaka Jana Pawła II. Utwór ten, podobnie jak inne pieśni religijne, jest oparty na prostej melodii, która łatwo wpada w ucho i można ją szybko zaśpiewać czy zagrać. Jeśli jesteś początkującym muzykiem, możesz tę […]