Tango milonga nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Tango milonga nu - jak zagrać na keyboardzie?

Tango milonga nu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord G
akord a
Tango milonga nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Proste nuty z literami do Tango milonga .

Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Tango milonga. Mocno związany z tą piosenką jest: Jerzy Petersburski.Piosenka znana również pod tytułem “Oh, Donna Clara”. Szlagier, który powstał przed II wojną światową. Tango milonga, tango mych marzeń i snów, Niechaj me serce ukołysze! – to właśnie od tych słów zaczyna się ta piosenka. Żegnajcie, dawne wspomnienia, Żegnajcie, burze i serc uniesienia, – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o nutach i sposobie gry na keyboardzie/klawiszach.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Bez względu na Twój wiek, możesz nauczyć się grać ją na keyboardzie z pomocą naszych opracowań. Są świetnie przygotowane, w taki sposób by nie sprawiały problemu właściwie nikomu. Takim prostym sposobem, w domowym zaciszu możesz się nauczyć grać tej piosenki, ale też wielu innych, które znasz z dzieciństwa i nie tylko. Nauka z takimi opracowaniami to przyjemność i dobra zabawa.Nasze opracowanie z pewnością ułatwi tą sprawę, szczególnie osobom które dopiero rozpoczynają swoją instrumentalną przygodę. Opracowania które tutaj znajdziesz, są rozpisane w bardzo prosty sposób. Taki zapis jest czytelny nawet dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z nutami.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

YouTube video
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Byle jak proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe. Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik. Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut! (Jeśli [...]

Minuet in G proste nuty

Minuet in G – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Bardzo polecamy piosenkę: Minuet in G ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Utwór skomponowany w 1876 roku. Premiera miała w choreografii Wentzela Reisingera miała miejsce w Teatrze Bolszoj, w 1877 roku. proste-nutyJest jednym z najbardziej znanych dzieł literatury muzycznej. Pojawił się również w zeszycie dla Anny […]

Góralu czy Ci nie żal jak zagrać na keyboardzie

Góralu czy Ci nie żal – jak zagrać na pianinie/keyboardzie. Tytułem piosenki którą za chwilę zagrasz jest Góralu czy Ci nie żal. Mocno związany z tą piosenką jest: Michał BałuckiPierwotnym tytułem tego utwóru jest “Dla chleba”. Wiersz, pod którego słowa został skomponowany utwór, powstał w II połowie XIX wieku w krakowskim więzieniu św. Michała. Utwór […]