Sto lat jak zagrać na gitarze

Przygotowaliśmy dla Ciebie proste tabulatury na gitarę. Taby te są łatwe do zagrania, jednak musisz znać parę podstawowych informacji o grze na gitarze. Możesz je poznać z naszego krótkiego poradnika: jak grać na gitarze z tabulatur?

Na początku posta znajdziesz opis piosenki i tabulatury na gitarę. Na dole strony znajdziesz także nagranie video pokazujące jak je zagrać na gitarze, oraz informacje o pełnej wersji tabulatur.

Sto latjak zagrać na gitarze
Oferta specjalna PEŁNY PAKIET GITAROWY - WERSJA ELEKTRONICZNA
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 4 E-booki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM


WERSJA KSIĄŻKOWA - DARMOWA DOSTAWA 4 książki z tabulaturami dwa poradniki
nagrania dźwiękowe do wszystkich 223 piosenek
SPRAWDZAM

Część tabulatur na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich tabulatur na gitarę znajdziesz w naszych książkach i e-bookach w zakładce nasze produkty - tabulatura gitarowa.

Tabulatury do Sto lat .

Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Sto lat Autor słów oraz melodii nie jest znany.Ten utwór, to tradycyjna polska piosenka śpiewana z okazji składania życzeń. Jej angielskim opowiednikiem jest “Happy birthday”. Pierwsze słowa tej piosenki to Sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam, Jeszcze raz i jeszcze raz niech żyje nam Często śpiewany fragment tej piosenki to: Sto lat, sto lat niech żyje nam Sto lat, sto lat, sto lat niech żyje nam, i już.

Dowiedz się więcej o nutach

Ten utwór należy do utworów z gatunków: biesiadne i patriotyczne. Bez trudu możesz ją zagrać na wybranym przez siebie instrumencie, wystarczy że skorzystasz z naszego opracowania. Opracowań piosenek biesiadnych, oraz innych popularnych utworów na naszej stronie znaleźć można naprawdę bardzo dużo.Ucząc się gry na gitarze czy innym instrumencie warto rozejrzeć się po naszej stronie i spróbować jeszcze innych opracowań, których jest cała masa. Opracowania też dostępne są w wersjach książkowych, które możesz zakupić w sklepie online znajdującym się na naszej stronie. Są dostępne również w atrakcyjnych cenowo pakietach!

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Mazurek Dąbrowskiego tabulatura gitarowa

Jak zagrać Mazurek Dąbrowskiego na gitarze + nuty. Dzisiaj przedstawimy Ci piosenkę o znanym tytule: Mazurek Dąbrowskiego Pierwotnym tytułem tego utwóru jest “Dla chleba”. Wiersz, pod którego słowa został skomponowany utwór, powstał w II połowie XIX wieku w krakowskim więzieniu św. Michała.tabulatury-gitaroweTen utwór, to polski hymn narodowy. Został pierwszy raz zaśpiewany w 1797 roku. Pierwszym […]

Przybyli ułani jak zagrać na gitarze

Jak zagrać Przybyli ułani na gitarze + nuty. Możesz nauczyć się grać piosenkę: Przybyli ułani w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Ta pieśń była pierwszą pieśnią żołnierską, która powstała w okresie drugiej wojny światowej i została napisana w obozie w Rumunii. tabulatury-gitaroweTa piosenka, to polska pieśń wojskowa. Została wydana w 1914 roku. Początkowo, piosenka […]

sole mio taby na gitarę

Jak zagrać O sole mio na gitarze. O sole mio to tytuł piosenki, którą już za chwile poznasz! Giovanni Capurro to autor tej piosenki.Pieśń neapolitańska, napisana w 1898 roku. Che bella cosa ‘na jurnata ‘e sole N’aria serena doppo ‘na tempesta – to właśnie od tego tekstu zaczyna się ta piosenka. Czy znasz te słowa? […]