Miała baba koguta proste nuty

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Miała baba kogu - jak zagrać na keyboardzie?

Miała baba kogu należy do kategorii: Proste nuty do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 2 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord G
Miała baba koguta nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Miała baba koguta – jak zagrać na keyboardzie/pianinie.

Chcesz zagrać piosenkę: Miała baba koguta? Nie odwlekaj tego na później i zacznij grać dzięki przygotowanym przez nas materiałom 🙂 Autor nie jest znany.Polska piosenka ludowa. Dużo polskich zespołów, zaczęło przerabiać w niej słowa, by miała bardziej żartobliwy wydźwięk. Pierwsze słowa tej piosenki to Miała baba koguta, koguta, koguta Wsadziła go do buta, do buta hej O mój miły kogucie, kogucie Kogucie, kogucie, kogucie, kogucie Jakże ci tam w tym bucie, w tym bucie – to często grany fragment tej piosenki.

Więcej informacji o materiałach do gry.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Nie mniej, melodia oraz tekst jest na tyle chwytliwa, że z pewnością warto jest się tego nauczyć grać na jakimś instrumencie. Opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie mocno ułatwi ci to zadanie. Nasze opracowania są skierowane również dla amatorów, przedstawione w bardzo czytelny sposób. Dla jeszcze większego ułatwienia, na naszej stronie znaleźć można dodatkowe materiały wideo, które rozwieją wszelkie wątpliwości podczas nauki.Wbrew temu co mogłoby się wydawać, ten utwór jest dziecinnie prosty do zagrania, na przykład na keyboardzie (także na innych instrumentach klawiszowych)!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Była cicha i piękna jak wiosna jak zagrać na keyboardzie

Proste nuty z literami do Była cicha i piękna jak wiosna . Sprawdź opracowanie do nauki gry które dla Ciebie wykonaliśmy. Tym razem to: Była cicha i piękna jak wiosna. Lech Gralak to autor tej piosenki.To pieśń maryjna z 1986 roku. Tekstem, pieśń nawiązuje do urody i życia. Piosenka zaczyna się od słów: Była cicha […]

Nocturne opus 9 no 2 nuty na keyboard

Jak zagrać Nocturne opus 9 no 2 na keyboardzie + nuty. Bardzo polecamy piosenkę: Nocturne opus 9 no 2 ponieważ możesz jej się nauczyć w szybki sposób. Spopularyzowana podczas wojny w Związku Radzieckim piosenka żołnierska, mówiąca o tęsknocie dziewczyny do ukochanego. proste-nutyzbiór trzech nokturnów skomponowanych w latach 1830-1831. Każdy z utworów, dedykowany jest francuskiej pianistce i […]

Humoreska Dvorak proste nuty

Jak zagrać Humoreska Dvorak na klawiszach + nuty. Humoreska Dvorak – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 To afroamerykańska pieśń duchowna, której korzenie sięgają wojny secesyjnej. Pierwszy raz zostałą opublikowana w 1918 roku.proste-nutyJest to cykl fortepianowy, napisany w 1894 roku. Piosenka zaczyna się od słów: … Często śpiewany i grany fragment tej piosenki […]