Hymn USA nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przejdź do: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Hymn USA - jak zagrać na keyboardzie?

Hymn USA należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyliśmy akordów (do gry lewą ręką). Jeśli jeszcze nie wiesz, jak grać akordy, możesz spróbować zagrać tę melodię jedynie prawą ręką, lub nauczyć się tworzyć akordy. Opisaliśmy to tutaj: jak tworzyć akordy?

O piosence i o nutach

Hymn Stanów Zjednoczonych to utwór, który znają nie tylko obywatele USA. Utwór ten można bowiem spotkać w wielu firmach zza oceanu. Jest wykonywany na wiele sposobów, zawsze jedna w podniosłej i patetycznej formie. Choć hymn USA może wydawać się skomplikowany, w rzeczywistości ma dosyć prostą linię melodyczną. Możesz się o tym przekonać, gdy zajrzysz do naszego śpiewnika z nutami na keyboard. Kurs gry na keyboardzie to sprawdzone rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na szybka naukę gry na instrumencie. Zawiera proste nuty literowe, które można bez problemu przyporządkować do odpowiednich klawiszy na keyboardzie. Nawet, jeśli nie znasz się na czytaniu tradycyjnego zapisu nutowego, nasz kurs i proste piosenki nie sprawią Tobie żadnych trudności. Wypróbuj go już dziś i przekonaj się, że zagranie hymnu USA będzie mniej skomplikowane niż się początkowo wydaje. Zacznij od prostych piosenek, a z pewnością klawisze staną się pasją i zamiłowaniem na wiele lat.

G E C*C E G a*C.2 Oh, say can you see, E*E.2 D2 a*C.2 E D*F# G*G by the dawn’s early light, G G C*E.2 D2 C2 G*H What so proudly we hailed A H C*C.2 C2 G C*E C at the twilight’s last gleaming? G E C*C E G a*C.2 E*E.2 D2 Whose broad stripes and bright a*C.2 E D*F# G*G stars, through the perilous fight, G G C*E.2 D2 C2 G*H O’er the ramparts we watched, A H C*C.2 C2 G C*E C were so gallantly streaming?

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

OFERTA SPECJALNA Mega Pakiet Nut Literowych 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów 288 zł 159 zł
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Ciało do ciała bayer full nuty literowe i tutorial

F# G# F# G# F# F# F# F# F# F# H Miłości głos usłyszysz kiedyś nagle F# G# F# G# F# F# F# F# F# F# H Obejrzysz się i złapiesz miłość w żagle H F# E F# G# E D# C# H D# E C# Popłyniesz tam gdzie jeszcze nikt nie zdołał być F# […]

Guantanamera nuty literowe

F*A.2 A2 A2 A2 A2 Guantanamera G*X F2 A2 F2 C*G.2 A2 E2 F*G.2 G2 G*X Guajira Guantanamera C*E.2 F2 G2 F*A.2 G2 Guantanamrera A2 F2 D2 C*C.2 C2 H F*A G Guajira Guantanamera C2 D2 C2 C*D.2 D2 C2 F*D.2 D2 G*X Yo soy un hombre sincero D2 E2 F2 C*E.2 C2 A F*D.2 […]

Chwalcie łąki umajone nuty literowe

O piosence i o nutach Bardzo piękna kościelna piosenka to propozycja dla osób, które chcą nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych i poszukują prostych, mało skomplikowanych utworów. Utwór szybko wpada w uchu i ma łatwą linie melodyczną, dzięki czemu bez problemu można ująć ją w literowym zapisie nutowym. Łatwe piosenki do nauki gry pozwolą oswoić […]