Hallelujah – nuty literowe na keyboard i pianino

Ta piosenka pochodzi ze starej wersji serwisu. W starej wersji, nuty literowe oznaczaliśmy trochę innym sposobem. Poszczególne oktawy oznaczaliśmy za pomocą kolorów, zamiast numerów oraz są to nuty na prawą rękę (bez akordów). Jeśli nie wiesz, jak czytać takie nuty literowe, zajrzyj na podstronę: Jak czytać nuty literowe (kolorowe) Jednak, jeśli chcesz zagrać ten utwór - zachęcamy do spróbowania! 🙂 Serdecznie przepraszamy za ewentualne błędy lub braki.

E G G G G A A A
Well I’ve heard there was a secret chord
E G G G G G A A A
That David played and it pleased the Lord
G A A A A A G G F G G
But you don’t really care for music, do you?
C C G G G
Well it goes like this:
G A A H H C C C C C C C D
The fourth, the fifth, the minor fall and the major lift
C D D D D E F E D D C
The baffled king composing Hallelujah
E G A A
Hallelujah
A G E E
Hallelujah
E G A A
Hallelujah
A G E F E D C C
Hallelujah

Więcej nut znajdziesz w zakładce: bezpłatne materiały
oraz w naszych książkach i płytach, w zakładce: nasze produkty.

Hallelujah by Leonard Cohen obowiązkowa piosenka nawet dla każdego amatora gdy na keyboardzie i pianinie. Dzięki naszym nutom literowym, możesz nauczyć się jak grać ten utwór na instrumentach klawiszowych.

Piosenka ta mimo swojej prostoty i łatwości do nauki, jest absolutnym hitem – szczególnie lubianym przez młode pary – możemy ją usłyszeć na niemal każdym weselu. Dobrej zabawy!

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Zapada zmrok nuty literowe

O piosence i o nutach Zapada zmrok to pieśń kościelna, która jest śpiewana pod koniec dnia. Piosenka ma swój niepowtarzalny urok, jest nostalgiczna, spokojna i posiada przepiękną melodię. To dobry utwór dla osób, które chciałyby nauczyć się grać na instrumentach klawiszowych. Nasz kurs gry na keyboardzie oferuje tę piosenkę w wersji z literowym zapisem nutowym. […]

Przekorny los nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Children go where I send thee nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Deck The Halls na keyboardzie/pianinie. Deck The Halls – to tę piosenkę weźmiemy dziś na tapetę 🙂 Thomas OliphantTo utwór pierwotnie zatytuowany “Deck the Hall”, powstały w 1862 roku. Jest tradycyjną kolędą.Pierwsze słowa tej piosenki tj. Deck the hall with boughs of holly, Fa, la, la, la, la, […]