Biały miś nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Biały miś - jak zagrać na keyboardzie?

Biały miś należy do kategorii: nuty literowe do piosenek biesiadnych i patriotycznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Białego misia grają na weselach, dyskotekach i wielu innych imprezach muzycznych dla osób w każdym wieku. Piosenkę tę zna praktycznie każdy – jest melodyjna, nostalgiczna i łatwa do zapamiętania oraz zanucenia z pamięci. To także doskonały utwór dla osób, które zaczynają swoją przygodę z grą na keyboardzie. Jeśli ma się w głowie melodię, o wiele łatwiej jest ją bowiem odtworzyć na klawiaturze pianina czy keyboardu. Wypróbuj nasz kurs gry na keyboardzie i przekonaj się, że nauka gry nie jest wcale trudna ani wymagająca pod względem czasowym. Dużym wsparciem będą nuty literowe, które są łatwe do odczytania nawet dla osób początkujących. Nie trzeba umieć czytać nut ani mieć żadnego przygotowania muzycznego. Białego misia możesz zagrać praktycznie od razu, a po kilku powtórzeniach nie będą Tobie potrzebne nawet nuty. Jeśli marzy się Tobie umiejętność gry na keyboardzie, nie odkładaj marzeń na później – zacznij już dziś, a w krótkim czasie możesz zostać prawdziwym wirtuozem klawiszów.

C H-2 a*A.-2 E E d*E D C D Biały miś, dla dziewczyny A-2 H F*C C C G*D H-2 A-2 G-2 a*A.-2 Którą kocham i będę kochał wciąż C H-2 a*A.-2 A-2 E E d*E D C D Lecz dziewczyna, jest już z innym A-2 H-2 F*C C C G*D H-2 A-2 G-2 a*A.-2 A ja kocham i będę kochał wciąż G*X C D C*E E D C Hej dziewczyno, E E d*D D C D spójrz na misia A-2 H-2 F*C C On przypomni,

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY:
ZOBACZ INNE PIOSENKI:

GANGAM STYLE – nuty literowe na keyboard

Hit nad hitami – tak można określić ten południowo koreański utwór, który podbił już cały świat. Jako pierwszy przebił on barierę miliarda wyświetleń na youtube – co świadczy o jego popularności i o tym jak bardzo podoba się ludziom na całym świecie – z tego powodu nie mogło go zabraknąć również na naszej stronie internetowej. […]

Byle jak nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Miłość jak piorun nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: