Bella Ciao nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Bella Ciao - jak zagrać na keyboardzie?

Bella Ciao należy do kategorii: nuty literowe do piosenek zagranicznych i klasycznych.
W tej piosence użyłem 3 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord E
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Bella Ciao to jeden z serialowych utworów, które zapadają w pamięć na długo po zakończeniu emisji. Piosenka jest bardzo nostalgiczna, ma ciekawą linię melodyczną, wzbudza emocje i nostalgię. Utwór ten można również wykorzystać do nauki gry na instrumentach. Z pewnością takie melodie gra się o wiele przyjemniej niż wiele dosyć nudnych i sztampowych utworów do ćwiczeń instrumentalnych. Nasz kurs gry na keyboardzie zawiera utwór w prostym zapisie literowym, dzięki czemu można go zagrać nawet bez umiejętności czytania nut. Nuty literowe są bardzo łatwe do przyswojenia i można je bez problemu przyporządkować do odpowiednich dźwięków klawiszów. Proste piosenki i nasz unikalny śpiewnik to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć swoją wędrówkę po muzycznym świecie. Jeśli zastanawiasz się, jak nauczyć się grać, sięgnij po nasze proste nuty i przekonaj się, jak szybko zaczniesz rozwijać swoje muzyczne umiejętności. Z pewnością będzie to pasja na długie lata.

E A H a*C.2 A E A H a*C.2 A Una mattina mi son svegliato E A H a*C.2 H A C2 H A E*E.2 E2 E2 O bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao A D2 E2 d*F.2 F2 F2 E2 D2 a*A.2 E2 Una mattina mi son svegliato E2 D2 C2 E*H E2 H C2 a*A Eo ho trovato l’invasor E A H a*C.2 A E A H a*C.2 A O partigiano porta mi via E A H a*C.2 H A C2 H A E*E.2 E2 E2 O bella ciao, bella ciao, bella ciao ciao ciao A D E d*F.2 F2 F2 E2 D2 a*A.2 E2 O partigiano porta mi via D2 C2 E*H E2 H C2 a*A Che mi sento di morir

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Tylko ona jedyna nuty literowe

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Czerwone korale – zagraj na keyboardzie + nuty

Wpadające w ucho Czerwone korale zaśpiewać potrafi praktycznie każdy. Są nieodłącznym utworem na weselach czy rodzinnych imprezach. Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich, naucz się ten utwór nie tylko śpiewać, ale również grać. Proste piosenki do nauki gry pomogą Tobie w opanowaniu linii melodycznej, a literowy zapis nutowy sprawi, że cały utwór będzie łatwy do zapamiętania. […]

Z narodzenia Pana nuty literowe

O piosence i o nutach Z narodzenia Pana to wesoła, skoczna kolęda, która szybko wpada w ucho i jest łatwa do zapamiętania. To idealny utwór na radosny, świąteczny czas Bożego Narodzenia. To także świetny utwór dla osób, które chcą nauczyć się gry na instrumencie i zacząć większą przygodę z muzyką. Przedstawiamy prosty kurs gry na […]