Baranku Boży nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Baranku Boży - jak zagrać na keyboardzie?

Baranku Boży należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Baranku Boży to utwór, który jest częścią każdej mszy. Jest nie tylko śpiewany, ale również grany na organach lub innych instrumentach. W rzeczywistości jest to bardzo prosta melodia oparta na kilku dźwiękach. Można więc ją wykorzystać do nauki gry na klawiszach. Zawsze bowiem łatwiej jest grać te utwory, które znamy niż piosenki, których nigdy wcześniej nie słyszeliśmy. Nasz kurs gry na keyboardzie to propozycja dla osób, które do tej pory nie miały żadnej styczności z wykonywaniem muzyki. Podstawą kursu są proste nuty literowe, które są łatwiejszą alternatywą dla tradycyjnego zapisu nutowego. Zbiór nut literowych można łatwo dopasować do konkretnych dźwięków na keyboardzie lub innym instrumencie klawiszowym. Zacznij grać proste piosenki i przekonaj się, że nauka gry na keyboardzie nie musi być skomplikowana ani czasochłonna. Jeśli zaczniesz od prostych utworów, szybko oswoisz się z instrumentem i z biegiem czasu będziesz mógł sięgać po bardziej rozbudowane i złożone piosenki.

C*E E E G*G G F*A A A A G*G F a*E E Baranku Boży który gładzisz grzechy świata, C*G G E E G*D C*E Zmiłuj się nad nami. a*A A A C2 A d*D.2 D2 D2 D2 C2 H a*A Baranku Boży który gładzisz grzechy świata, A F*C.2 C2 A A G*G a*A Zmiłuj się nad nami

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Czerwone i bure nuty literowe

O piosence i o nutach Czerwone i bure to popularna piosenka biesiadna, którą możemy spotkać na wielu imprezach rodzinnych czy w gronie znajomych. Utwór bardzo wpada w ucho, jest melodyczny, rytmiczny i wręcz zachęca do tańca i śpiewania. Można tez wykorzystać tę piosenkę jako utwór dla osób początkujących na klawiszach. Wystarczy sięgnąć po piosenki na […]

Five little ducks nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać 5 małych kaczątek na keyboardzie/pianinie. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to 5 małych kaczątek jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. autor nie jest znany, piosenka należy do przekazywanych z pokolenia na pokolenie piosenek dla dzieci.To piosenka dobra do zabawy z dziećmi, można podczas niej klaskać. […]

Długość dźwięku samotności nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH: