Archanioł Boży Gabriel nuty na keyboard

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Archanioł Boży Gabriel nu - jak zagrać na keyboardzie?

Archanioł Boży Gabriel nu należy do kategorii: Proste nuty do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord F
Akord G
Akord A
Akord d
Archanioł Boży Gabriel nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Nuty do Archanioł Boży Gabriel .

Polecamy Ci naukę piosenki: Archanioł Boży Gabriel ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Autor jest nieznany.Pieśń śpiewana w okresie adwentu. Melodia pieśni zmienia się, w zależności od regionu w którym się ją śpiewa. Utwór ten zaczyna się od wersów: Archanioł Boży Gabryjel, Posłan do Panny Maryjej, … Tak sprawował poselstwo k’Niej: Zdrowaś Mario, łaskiś pełna, – to właśnie ten tekst jest najbardziej znaną częścią tej piosenki.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Możesz tutaj znaleźć nawet rozpiskę literową, która jest banalnie prosta! Na naszej stronie znaleźć można również materiały wideo, które pomogą w nauce, a także sklep internetowy w którym można znaleźć książki z naszymi opracowaniami w wersji fizycznej. To bardzo fajny sposób, jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z grą na keyboardzie, czy gitarze.Jeśli ktoś chce się nauczyć grać tą piosenkę na instrumencie, to może to zrobić w łatwy sposób korzystając z opracowania, które znajdziecie na naszej stronie. Jest ono bardzo prosto i przejrzyście przygotowane, tak by maksymalnie ułatwić cały proces nauki. Samo zagranie takiego utworu to naprawdę duża satysfakcja! Na stronie znaleźć też możesz opracowania innych patriotycznych utworów, oraz po prostu znanych piosenek.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Rudolph the red nosed reindeer jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Rudolph the red nosed reindeer na keyboardzie + nuty. Dzisiaj przedstawiamy Ci utwór pod tytułem: Rudolph the red nosed reindeer Ten utwor, to chrześcijański hymn na Adwent i Boże Narodzenie. Oryginalnie, tekst został napisany po łacinie. proste-nutyPopularna piosenka świąteczna, po raz pierwszy nagrana w 1950 roku. Pierwsze słowa tej piosenki to You know […]

Stary niedźwiedź mocno śpi nuty na keyboard

Jak zagrać Stary niedźwiedź mocno śpi na klawiszach + nuty. Chcesz zagrać utwór: Stary niedźwiedź mocno śpi? Nie przekładaj tego na potem i naucz się grać już teraz, w szybki sposób! Autor jest nieznany.Ta piosenka występuje również w formie popularnej zabawy, gdzie jedno dziecko udaje że śpi, a reszta dzieci tworzy wokół niego koło i […]

Oh Shenandoah proste nuty

Jak zagrać Oh Shenandoah na keyboardzie + nuty. Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Oh Shenandoah. Mocno związany z tą piosenką jest: Captain Robert Chamblet Adams.Ten utwór, jest również znany jako „ Across the Wide Missouri ”. To znana Amerykańska pieśń ludowa, powstała około XIX wieku.Pierwsze słowa tj. Missouri, she’s a mighty river. Away […]