Ach śpij kochanie jak zagrać na keyboardzie

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno prostenuty jak i nuty literowe. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz czytać nut? Zobacz nasz poradnik.

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, użyte akordy (na lewą rękę) i proste nuty. Na dole posta znajdziesz także film pokazujący jak zagrać tę piosenkę z naszych nut!

(Jeśli interesują Cię jeszcze prostsze nuty - nuty literowe, to zajrzyj do zakładki: Nuty literowe)

Ach śpij kochanie jak zagrać - jak zagrać na keyboardzie?

Ach śpij kochanie jak zagrać należy do kategorii: Proste nuty do piosenek dla dzieci i kołysanek.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord D
Akord F
Akord G
akord f
Ach śpij kochanie nuty na keyboard
Oferta specjalna Mega Pakiet Proste Nuty
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 e-booków z nutami, ebook jak grać z nut,
Dostęp do platformy z filmami do piosenek, schematy i tabele (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek z nutami, książka jak grać z nut,
płyta CD z filmami i dostęp do platformy, schematy i tabele.
SPRAWDZAM

Jak zagrać Ach śpij kochanie na keyboardzie + nuty.

Tytułem piosenki której nauczysz się dzisiaj jest Ach śpij kochanie. Piosenka ta nadaje się na przyjęcia urodzinowe, a także na inne okazje i jubileusze. Musisz nauczyć się jej grać, ponieważ przyda się jak żadna inna!proste-nutyTa piosenka jest oryginalną wersją z 1938 roku, w którą wplecione zostały wersy piosenki “Aaa Kotki Dwa”. Pierwsze słowa tego utworu tj. W górze tyle gwiazd, w dole tyle miast Gwiazdy miastom dają znać, że dzieci muszą spać… pokazują jej styl. Ach, śpij, bo nocą, kiedy gwiazdy się na niebie złocą, wszystkie dzieci, nawet złe, pogrążone są we śnie, a ty jedna tylko nie…. – to często śpiewany i grany fragment tego utworu.

Więcej o utworze.

Piosenka ta została przygotowana w ramach utworów dla dzieci, ale przyda się także poczatkującym. Dostępne na naszej stronie proste nuty to świetny początek, jeśli ktoś postanowił nauczyć się grać na instrumencie samodzielnie. To wcale nie jest takie trudne!Opracowanie, które dostępne jest na naszej stronie zostało przygotowane tak, by nie sprawiło żadnego trudu, nawet najbardziej początkującym. Jest przejrzyste, dodatkowo w stronie znajdują się materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam początek, refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - proste nuty.

SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Auld Lang Syne nuty na keyboard

Jak zagrać Auld Lang Syne na klawiszach + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Auld Lang Syne jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Robert Burns to autor tej pisoenki.Ta piosenka, to jedna z popularniejszych pieśni ludowych, wywodzących się ze Szkocji. Jest najczęściej śpiewana podczas Szkockiego odpowiednika Sylwestra, Hogmanay.Pierwsze słowa tj. Should […]

Zbliżam się w pokorze proste nuty

Zbliżam się w pokorze – jak zagrać na keyboardzie/pianinie. Sprawdź materiały do nauki gry które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tym razem jest to: Zbliżam się w pokorze. Pieśń religijna, skierowana do Boga. W wersji angielskiej możemy ją znać jako Still – Hillsongproste-nutyJest to hymn eucharystyczny, utworzony do polskiej wersji pieśni w 1953 r.Zbliżam się w pokorze […]

Twelve days of Christmas jak zagrać na keyboardzie

Jak zagrać Twelve days of Christmas na keyboardzie/pianinie. Polecamy Ci naukę piosenki: Twelve days of Christmas ponieważ nadaje się do nauki w szybki i łatwy sposób. Pierwszy raz, utwór pojawił się w śpiewanikach w latach 50 XVIII wieku. proste-nutyAngielska kolęda, w której wylicza się szereg coraz liczniejszych prezentów wręczanych w każdy z dwunastu dni Bożego […]