Abba Ojcze nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

Abba Ojcze - jak zagrać na keyboardzie?

Abba Ojcze należy do kategorii: nuty literowe do pieśni kościelnych i piosenek religijnych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord G
Akord d

O piosence i o nutach

Utwór Abba Ojcze to kultowa pieśń ze świetnym tekstem i ciekawą linią melodyczną, która od razu wpada w ucho i zachęca do śpiewania. Utwór był jednym z ulubionych papieża Jana Pawła II, często śpiewany był w czasie jego pielgrzymek do Polski. Pieśń śpiewana jest również w kościołach, na pielgrzymkach i innych wydarzeniach religijnych. Jeśli chcesz nie tylko śpiewać tę niezwykłą pieśń, ale również móc ją zagrać, warto skorzystać z dobrego tutorialu do nauki gry na keyboardzie. Nauka gry na keyboardzie to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby umieć grać na jakimś instrumencie. Kurs gry na keyboardzie z pewnością przyda się osobom początkującym, które nie miały większego kontaktu z zasadami muzyki czy zapisami nutowymi. Proste zapisy literowe zdecydowanie ułatwiają naukę, pozwalają na szybkie zapamiętanie utworu. Jeśli chcesz szybko się nauczyć grać, wybierz ten prosty tutorial, który z pewnością zachęci Cię do dalszej nauki, na początku prostych, a następnie trudniejszych utworów.

C*G G G F*A A A G*G F C*G Ty wyzwoliłeś nas Panie C*G G G d*F E D C G*D G G Z kajdan i samych siebie G E*E E E F# G# a*A H F*C.2 A Chrystus stając się bratem A C*G G G d*F E D C G*D G G Nauczył nas wołać do Ciebie: C*E F*F C*E D C G*D C*E F*F C*E G E G*D Abba Ojcze! Abba Ojcze! C*G E*G# A H a*C.2 H F*C.2 C2 D2 Abba Ojcze!

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Symetryczno-liryczna jak zagrać na keyboardzie

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Góralu, czy ci nie żal nuty literowe

O piosence i o nutach Góralu czy ci nie żal to znana, polska piosenka ludowa, którą każdy potrafi jeśli nie zaśpiewać, to chociażby zanucić. Prosta linia melodyczna i sporo powtórzeń sprawiają, że piosenka ta jest również łatwa do zagrania na dowolnym instrumencie. Jeśli interesuje Cię nauka gry na keyboardzie i chcesz rozwijać się muzycznie od […]

Koła autobusu kręcą się nuty literowe

O piosence i o nutach Proste nuty z literami do Koła autobusu kręcą się . Możesz nauczyć się grać piosenkę: Koła autobusu kręcą się w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Nie ma informacji na temat oryginalnego autora tekstu.Ten utwór również pomaga zapamiętać nazwy przedmiotów w autobusie i ich funkcję. Dzieci po słuchaniu tej piosenki, […]