A cóż z tą dzieciną nuty literowe

Do tej piosenki przygotowaliśmy zarówno nuty literowe jak i proste nuty. Wszystkie są przeznaczone głównie na keyboard i instrumenty klawiszowe.
Nie umiesz grać z nut literowych? Przygotowaliśmy instrukcję z najważniejszymi zasadami: jak grać z nut literowych?

Na początku artykułu znajdziesz opis piosenki, akordy i nuty literowe. Pod nimi znajdziesz także nagranie do odsłuchania, które zostało wykonane na podstawie tych nut literowych.

(Jeśli interesują Cię proste, ale bardziej tradycyjne nuty, znajdziesz je w dziale: Proste nuty)

A cóż z tą dzieciną - jak zagrać na keyboardzie?

A cóż z tą dzieciną należy do kategorii: nuty literowe do kolęd i piosenek świątecznych.
W tej piosence użyłem 5 akordów. Na poniższych obrazkach zaznaczyłem jakie klawisze trzeba nacisnąć, aby zagrać każdy z nich. Jeśli chcesz wiedzieć jak łatwo samemu tworzyć akordy, kliknij tutaj.

AKORDY KTÓRE UŻYŁEM TO:
Akord C
Akord E
Akord F
Akord d
akord a

O piosence i o nutach

Jak zagrać Bóg się rodzi na keyboardzie/pianinie.

Możesz nauczyć się grać piosenkę: Bóg się rodzi w dosłownie kilka chwil dzięki naszym materiałom. Franciszek KarpińskiKolęda została napisana w XVII wieku. Po raz pierwszy została odśpiewana w Starym Kościele Farnym w Białymstoku.Pierwsze słowa tej piosenki to Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony? Często śpiewany i grany fragment tej piosenki to: Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice Nieskończony: Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami?

Dodatkowe informacje o nutach

Kolęda ta należy do: kolędy. Pod tym linkiem znajdziesz też nuty do innych kolęd. Posiada łatwą melodię, którą możesz też zagrać w bardzo łatwy sposób na wybranym przez siebie instrumencie. Nasze opracowania są tak przygotowane, by nie sprawiały nikomu problemu. Zapis w postaci nut literowych jest prosty i czytelny. Na naszej stronie znaleźć też można pomocne materiały wideo, które jeszcze bardziej ułatwiają cały proces nauki.To doskonały wybór dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z grą na instrumencie.

a*C D E E d*F a*E E*D E D C H-2 a*A.-2 A cóż z tą Dzieciną będziem czynili. C*C D E E F*F C*E d*D E D E*C H-2 a*A.-2 Braciszkowie mili, że się nam kwili? F*C C C H-2 A-2 E*G#-2 A-2 H-2 E-2 Zaśpiewajmy Mu wesoło F*C C C H-2 A-2 E*G#-2 A-2 H-2 E-2 I obróćmy się z Nim w koło. d*E D E*C H-2 a*A.-2 Hoc, hoc, hoc, hoc! F*C C C H-2 A-2 E*G#-2 A-2 H-2 E-2 Zaśpiewajmy Mu wesoło F*C C C H-2 A-2 E*G#-2 A-2 H-2 E-2 I obróćmy się z Nim w koło.

Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze produkty - nuty literowe.

Oferta Specjalna Graj Na Keyboardzie W 7 Dni, Lub Zwrócimy Ci Pieniądze PAKIET NUT LITEROWYCH
WERSJA ELEKTRONICZNA - NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA NA E-MAIL 5 ebooków z nutami literowymi, nagrania mp3, Tabele akordów (PDF).
SPRAWDZAM


WERSJA DRUKOWANA - DARMOWA DOSTAWA 5 książek, płyta CD, Naklejki, Tabele akordów.
SPRAWDZAM
SPRAWDŹ TAKŻE NASZE PRODUKTY: ZOBACZ INNE PIOSENKI:

Przekorny los nuty na keyboard

POSŁUCHAJ NAGRANIA TYCH NUT LITEROWYCH:

Ty tylko mnie poprowadź nuty literowe

O piosence i o nutach Naukę gry na klawiszach warto zacząć od prostych utworów, które mają nieskomplikowaną linię melodyczną i są łatwe do zapamiętania. Dobre dla początkujących mogą być pieśni kościelne, które sprawdzają się także na pielgrzymkach. Ty tylko mnie poprowadź to utwór, który nie powinien sprawić trudności nawet osobom, które zaczynają przygodę z klawiszami. […]

O Christmas tree nuty literowe

O piosence i o nutach Jak zagrać Mizerna cicha na keyboardzie + nuty. Jeśli chcesz nauczyć się grać jakąś piosenkę będąc początkującym, to Mizerna cicha jest odpowiednim wyborem dla Ciebie. Teofil LenartowiczPieśń została utworzona na podstawie pierwszej sceny utworu “Szopka”.Utwór ten zaczyna się od wersów: Mizerna, cicha, stajenka licha, Pełna niebieskiej chwały…. Najpopularniejsza część tej […]